VIDEO KNIHA

Gitarové RYTMY Online

presné postupy nácvikov najpoužívanejších gitarových akordov:

Gitarové AKORDY Online je NAJLEPŠÍ POMOCNÍK
 NA NÁCVIK GITAROVÝCH AKORDOV:

CHCETE HRÁVAŤ PIESNE Z RÔZNYCH AKORDOV?
Tak potrebujete vedieť hrať akordy z Videoknihy.

Skutočná pomôcka pre gitaristov - videokniha GITAROVÉ AKORDY ONLINE je tajná zbraň, ktorá aj vám pomôže stať sa majstrom potrebných akordov.

Vďaka desaťročiam gitaristických skúseností od r. 1977 a tisíckam mojich úspešných študentov od r. 1991, len prejdete vyhladenú cestu, ktorá je istá a overená.

Tušíte, koľko energie, bolesti a času vám videokniha ušetrí?
Ako na tácke vám predostrie podrobné nácviky len tých akordov, ktoré budete naozaj potrebovať...

Tieto návody  nenájdete po kope nikde inde na celom internete, len TU.

  • Video tréningy všetkých potrebných gitarových akordov
  • Postupný tréning pre najľahšie zdolanie každého akordu
  • Nácvik akordov v správnom poradí podľa náročnosti a podľa výskytu v piesňach
  • Ani jeden zbytočný akord - iba akordy, ktoré sa používajú
  • Všetky potrebné akordy na jednom mieste
  • Čakajú Ťa aj perfektné bonusy na rozšírenie hry akordov

GITAROVÉ AKORDY ONLINE -
↓ VIDEO KNIHA ↓

Videokniha má formu internetového časopisu s videami.

👉Naučí vás hrať akordy, ktoré hrajú vo svojich piesňach Ivan Tásler, Miro Žbirka, Zuzana Smatanová, Peter Nagy, Honza a František Nedvědovci, Jaromír Nohavica...

... ale tiež skupiny ako Desmod, Elán, NoName, Lucie, Olympic, Kryštof, Wanastowi vjecy a ďalší domáci aj svetoví interpreti.

👉 Videoknihu tvorí až 62 minút video nácvikov, pričom každému akordu sa venujem priemerne 3,5 minúty.

Ako sa videokniha prezerá?
👉Jednoducho klikáte a môžete listovať stránkami, čítať text, prezerať obrázky a sledovať video nácviky akordov:

Moji študenti tvrdia že VIDEO-KNIHA,
 je ten najefektívnejší materiál
pre každého gitaristu:

Zkoušel jsem různé věci, poslouchal videa a šel spát okolo 03,30 hodin:
“Nádherné vysvětlování, trpělivost, opakování, prostě super... Videokniha mi udělala tak velkou radost, že jsem si ji prošel celou včera - a zaujala mne tak, že jsem si ji prošel celou až do konce a je fakt dobrá... jen jsem se moc nevyspal, nemohl jsem se od ní odtrhnout :-)) Zkoušel jsem různé věci, poslouchal videa a šel spát okolo 03,30 hodin :-))” Zdeněk, 53

...výborná pomôcka, pre samouka som si nemohla predstaviť nič lepšie:
“…videokniha je super. Funguje bez problémov. Aj priateľ sa začal učiť podľa nej. Je to naozaj výborná pomôcka, pre samouka som si nemohla predstaviť nič lepšie. Je spracovaná veľmi prehľadne, vidno, že máš naozaj veľa skúseností a všetky si zapracoval do svojej výuky. … presne preto som Ťa vyhľadala a vôbec toho neľutujem, presne to čo som od toho očakávala sa mi aj dostalo.
Veľké ĎAKUJEM!" Michaela, 26

           ...škoda, že som niečo podobné nemal pred 40-timi rokmi...
“… videoknihu som si poctivo prelúskal s gitarou v ruke a škoda, že som niečo podobné nemal pred 40-timi rokmi. Je písaná jasne, stručne a zrozumiteľne, nad žiadnou inštrukciou som nemusel premýšľať….”
Laco, 53

                 ...myslím, že značne pomôže každému samoukovi.
“Videokniha funguje ako po masle, zatiaľ neviem o ničom, čo by bolo dostupné
v podobnej podobe. Je prehľadná a pohodlná. Aj cena sa mi zdala primeraná. Kúpilo si ju veľa ľudí? Lebo myslím, že značne pomôže každému samoukovi.” Natália, 25

 
                      ...Zatiaľ som nenašla nič čo by mi tam chýbalo
“… videokniha funguje bez problémov, je veľmi dobrá a prehľadná. Pre samouka je úplne skvelá. Zatiaľ som nenašla nič čo by mi tam chýbalo, pozitívne je, že vždy povieš aj z akého akordu mám vychádzať, keď sa učím nejaký nový akord. Takže určite Vďaka :)" (Andrea, 33)

                                ...Som s ňou veľmi spokojný.
"... Tvoja videokniha AKORDY ONLINE je dobrá aj čo sa týka obsahu, aj fungovania. Som s ňou veľmi spokojný. Mám skoro päťročného syna a ak bude mať aspoň trochu záujem, chcem, aby sa aj on naučil hrať na gitaru a aj v tom mi Tvoja videokniha veľmi poslúži"
Peter, 47
 
...Papierová kniha to neurobí a iné videá, čo som videla sú oproti video knihe slabé,...
“… s videoknihou som spokojná, nič lepšie som nenašla, akordové schémy nájdeš hocikde, dokonca aj obrázky z tejto knihy sa dajú nájsť na googli, ale nejaké schémy, nejaké jedno - dve videá sú nič, oproti v podstate systematicky vypracovanému učebnému plánu (tak vnímam ja túto videoknihu): akord za akordom - akordová schéma, vysvetlenie, názorná ukážka. To je akoby Ťa mať doma zavretého v pivnici, a keď mi napadne, že sa idem učiť nejaký akord, Ty predvedieš ako. Papierová kniha to neurobí a iné videá, čo som videla sú oproti video knihe slabé, …"
Katarína, 29

   Nemáš absolútne čo stratiť! Otvor si a používaj video-knihu
po celý 1 mesiac. Pozeraj si nácviky, trénuj a zdokonaľuj sa...

    A ak o 30 dní zhodnotíš, že Ťa tieto tréningy neposúvajú želaným smerom, IBA MI NAPÍŠ JEDINÝ EMAIL!
Jediný email a ja Ti bez jedinej otázky pošlem naspäť celú Tvoju zaplatenú sumu.

    PREČO TAKÁ ZÁRUKA? Lebo som si istý, že tréningy z video-knihy Ťa posunú nahor
ako nič iné. A k tomu po celý čas budem robiť všetko pre Tvoju maximálnu spokojnosť.

    Takže nemáš čo stratiť a nemáš už ani na čo čakať. Teším sa na Teba v kurzovej zóne!

Maroš Oravec, lektor kurzu, autor video-knihy a zakladateľ Hudobnej školy online

↓↓↓ TU OBJEDNAŤ ↓↓↓

Hovoria o Marošovi:

★★★★★
"Celý život som nedržal v ruke žiadny hudobný nástroj. V roku 2014 som náhodou uvidel Marošovo výukové video a upútalo ma tak, že som to s gitarou vyskúšal. A teraz ako čerstvý dôchodca vďaka absolvovaniu jeho kurzov dokážem na gitare zahrať a zaspievať nejednu pieseň. Ďakujem."
Alexander P.
★★★★★
"Trpezlivý a spoľahlivý učiteľ, ktorý má svoj premyslený systém výuky s využitím modernej techniky. Páči sa mi, že sa aj o tieto skúsenosti podelí s auditóriom. Ak mám porovnať s gitarou predtým a teraz: je to akoby som predtým chodil po štyroch ako batoľa a teraz už stojím a chodím a už začínam prvé tanečné kroky🎶🎸"
Milan K.
★★★★★
"Maroš je vynikajúci, skúsený muzikant s obrovskou charizmou a hlavne super učiteľ vyučovania hry na gitare. Dokáže zaujímavou formou priblížiť hudobnú teóriu i prax. Má trpezlivosť a individuálny prístup ku každému žiakovi.👍🎼🎸"
Igor K.

Potrebuješ pomoc?

Okamžitá pomoc:
použi chat - ružová iknonka vľavo dole

Zákaznícka podpora: +421 907 916 297
marosoravec@marosoravec.com

Všetko je zabezpečené

Garantujem 100% spokojnosť 

Maroš Oravec

Zakladateľ gitarovej školy a autor programu Video-kniha 2: Akordy online
V roku 1991 som otvoril zrejme 1. rockovú školu v Česko-Slovensku. Dovtedy neexistoval systém, ktorý by ľudí naučil hrať to, čo skutočne chcú vedieť - a ešte k tomu za krátku dobu. Všade Vás len zobrali do kurzu a učili ste sa to, čo ste nechceli. Nestálo to veľa peňazí, ale bolo bežné, že po 2 rokoch v Ľudovej škole umenia žiak nevedel zahrať jedinú pesničku a bez zmyslu vybrnkával nejaké pomerne neznáme ľudovky! Odvtedy prešlo už viac ako 20 rokov a osobne sa naučilo u mňa hrať viac než 800 žiakov od 12 do 60+ rokov. Časom som systém vyučovania ešte zdokonalil a TERAZ JE AJ VO VIDEO PODOBE NA INTERNETE - pre všetkých, ktorí nemôžu ku mne chodiť osobne. Nerozdávam diplomy (ale žiadny problém - môžem) 🙂, učím hrať na gitare! Mojimi výukovými online kurzami a programami prešlo už viac ako 15.000 žiakov a žiačok. Teším sa aj na Tvoje úspechy.