VIDEO KNIHA + VIDEO KURZ

Gitarové RYTMY Online

Video-kniha Gitarové RYTMY Online:

 • Jediná pomôcka pre vytrénovanie rytmov, formou internetového časopisu
 • Za 21 dní sa naučíš viac, než bežní samoukovia samostatne za celé roky
 • Už žiadne tápanie a hľadanie po internetových stránkach.
 • Všetky tréingy rytmov máš pokope
 • Zameraná na vytrénovanie gitarových rytmov a
 • Dopravenie rytmu do tela
 • Základné rytmy
 • Kombinované rytmy
 • Bonusové videá vo videoknihe
                  Spolu: 55 tréningov / 66 strán

Video-kurz Gitarové RYTMY Online:

 • všetky rytmy, ktoré sú vo video-knihe
  +
 • tréningový proces so 17 lekciami (jedna lekcia na 1-2 dni)
 • po celý čas pomoc lektora
 • nácviky 4 piesní
 • 4 bubnové doprovody pre najlepšie vytrénovanie kurzových rytmov
 • postupy ako prevádzať cvičenia
 • úlohy po zvládnutí každej lekcie

Garancia: vrátenia úhrady (aj na video-knihu): 30 dní

Prístup: DOŽIVOTNE

   Nemáš absolútne čo stratiť! Prihlás sa, stiahni si a používaj video-knihu
a vyskúšaj si kompletný kurz na celý 1 mesiac. Prechádzaj si nácviky, trénuj a zdokonaľuj sa...

    A ak o 30 dní zhodnotíš, že Ťa tento kurz neposúva želaným smerom, IBA MI NAPÍŠ JEDINÝ EMAIL!
Jediný email a ja Ti bez jedinej otázky pošlem naspäť celú Tvoju zaplatenú sumu. A video-kniha Ti ostane!

    PREČO TAKÁ ZÁRUKA? Lebo som si istý, že tento kurz (s pomocou video-knihy)
Ťa posunie nahor ako nič iné. A po celý čas budem robiť všetko pre Tvoju maximálnu spokojnosť.

    Takže nemáš čo stratiť a nemáš už ani na čo čakať. Teším sa na Teba v kurzovej zóne!

Maroš Oravec, lektor kurzu, autor video-knihy a zakladateľ Hudobnej školy online

↓↓↓ TU OBJEDNAŤ ↓↓↓

Hovoria o Marošovi:

★★★★★
"Celý život som nedržal v ruke žiadny hudobný nástroj. V roku 2014 som náhodou uvidel Marošovo výukové video a upútalo ma tak, že som to s gitarou vyskúšal. A teraz ako čerstvý dôchodca vďaka absolvovaniu jeho kurzov dokážem na gitare zahrať a zaspievať nejednu pieseň. Ďakujem."
Alexander P.
★★★★★
"Trpezlivý a spoľahlivý učiteľ, ktorý má svoj premyslený systém výuky s využitím modernej techniky. Páči sa mi, že sa aj o tieto skúsenosti podelí s auditóriom. Ak mám porovnať s gitarou predtým a teraz: je to akoby som predtým chodil po štyroch ako batoľa a teraz už stojím a chodím a už začínam prvé tanečné kroky🎶🎸"
Milan K.
★★★★★
"Maroš je vynikajúci, skúsený muzikant s obrovskou charizmou a hlavne super učiteľ vyučovania hry na gitare. Dokáže zaujímavou formou priblížiť hudobnú teóriu i prax. Má trpezlivosť a individuálny prístup ku každému žiakovi.👍🎼🎸"
Igor K.

Potrebuješ pomoc?

Okamžitá pomoc:
použi chat - ružová iknonka vľavo dole

Zákaznícka podpora: +421 907 916 297
marosoravec@marosoravec.com

Všetko je zabezpečené

Garantujem 100% spokojnosť 

Maroš Oravec

Zakladateľ gitarovej školy a autor programu Video-kniha 2: Akordy online
V roku 1991 som otvoril zrejme 1. rockovú školu v Česko-Slovensku. Dovtedy neexistoval systém, ktorý by ľudí naučil hrať to, čo skutočne chcú vedieť - a ešte k tomu za krátku dobu. Všade Vás len zobrali do kurzu a učili ste sa to, čo ste nechceli. Nestálo to veľa peňazí, ale bolo bežné, že po 2 rokoch v Ľudovej škole umenia žiak nevedel zahrať jedinú pesničku a bez zmyslu vybrnkával nejaké pomerne neznáme ľudovky! Odvtedy prešlo už viac ako 20 rokov a osobne sa naučilo u mňa hrať viac než 800 žiakov od 12 do 60+ rokov. Časom som systém vyučovania ešte zdokonalil a TERAZ JE AJ VO VIDEO PODOBE NA INTERNETE - pre všetkých, ktorí nemôžu ku mne chodiť osobne. Nerozdávam diplomy (ale žiadny problém - môžem) 🙂, učím hrať na gitare! Mojimi výukovými online kurzami a programami prešlo už viac ako 15.000 žiakov a žiačok. Teším sa aj na Tvoje úspechy.