POZVÁNKA DO KLUBU GITARISTOV

Bežná cena plného Klubového členstva je 59 € mesačne,

ALE iba TERAZ na tejto stránke máš:

Úplný prístup do Klubu gitaristov na celý 1 mesiac
s jednorazovou úhradou 1x59 € na plných 30 dní. Žiadne strhávanie z karty.

Užívaj si plný prístup po celý mesiac a potom sa rozhodni.

Dnešná jediná platba Ti zaistí na celý mesiac prístup
do Klubu gitaristov s lekciami, webinármi, tréningami,
kurzami a piesňami v cene prevyšujúcej 9.000 €

Čo získavaš vstupom do Klubu?

Krok za krokom, kurz za kurzom...
    Členstvom v Klube gitaristov si zaistíš úplný prístup do uzamknutej sekcie s desiatkami video-kurzov, ktoré sú usporiadané a plynule naväzujú jeden na druhý. Krok za krokom Ťa budem viesť tak rýchlo a tak ďaleko, ako budeš ty chcieť. Vyberieš si "svoju Cestu gitaristu" a môžeš začať.
    Úplne súkromne, alebo spolu s ďalšími gitaristami
    Napredovať môžeš v skupine, alebo hoci aj celkom samostatne.
    Členstvo v Klube gitaristov Ti zaručuje prístup na súkromnú platformu komunikácie s ďalšími gitaristami ako si Ty.
    Špeciálny TroopMessenger (nie Facebook), nám umožňuje špeciálne možnosti prepojenia. Samozrejmé sú video-hovory, takže všetci sa navzájom môžeme vidieť, môžeme si písať, vymieňať poznatky, či zdieľať svoje problémy a pokroky.
    Všetko s mojim osobným dohľadom
    V každej lekcii a na každej stránke máš súkromný chat medzi tebou a mnou.
    Kedykoľvek ti bude niečo nejasné, alebo sa ti nebude dariť, alebo ak budeš mať aj technický problém... Stačí mi napísať do ružového chatu. Väčšinou Ti odpoviem do 5 minút.
    Ak náhodou nie som pripojený, tak ti odpoveď odošlem na tvoj email hneď ako to bude možné.
    VIDEO SPOJENIE - tvoj lektor sa na teba vie aj pozrieť
    Na napredovanie v kurzoch používame najmodernejšie technológie. Samozrejmosťou je, že žiak sa môže nahrať a jedným kliknutím odoslať video, alebo zvukovú nahrávku lektorovi.

ALE u nás je samozrejmosťou aj VIDEO SPOJENIE podľa potreby. V ňom sa lektor so žiakom vidí prostredníctvom webovej kamery v počítači, notebooku, alebo v tablete, či v mobile.
    Okamžitý prístup do VIP kurzu, ktorý si vyberieš
    Vip kurzy sú vysoko efektívne výukovo - tréningové kurzy. Sú to predovšetkým kurzy VIP GITARISTA (všetkých 5 levelov), ŠKOLA AKORDOV, ĽUDOVKY, SPEV S GITAROU, SILA SPEVU, ŠKOLA RYTMU, VYŠŠIA ŠKOLA RYTMU, VYŠŠIA ŠKOLA RYTMU 2, HRÁME V RYTME, SÓLOVANIE DO PIESNÍ a MAJSTER PRSTOVEJ TECHNIKY.

Všetky tieto kurzy majú jasne uvedený cieľ = nové schopnosti, ktoré získaš počas zdolávania každého z kurzov. Sú to obsahovo pomerne náročné kurzy, každý obsahuje viac ako 20 tréningov, alebo viac ako 4 hodiny videa.

V každom z nich je nastavené postupné sprístupňovanie lekcií. Po prejdení jednej úrovne pôjdeme stále ďalej na ďalšiu potrebnú úroveň. Čiže až prejdeš prvý VIP kurz, pôjdeme na ďalší. A popri nich si stále budeš môcť trénovať ďalšie tréningy a kurzy, ktoré budú otvorené.
    Pravidelné online stretávania s ďalšími členmi
    Zároveň budeš aj členom VIP Členskej sekcie, ktorá je súčasťou Klubu. Budeš mať prístup na pravidelné VIP tréningové webináre (každý štvrtok) a prístup k stovkám tréningov v záznamoch odvysielaných webinárov. Po celý čas členstva sa ma môžeš pýtať na každý problém, na ktorý s gitarou narazíš. Všetky Tvoje prekážky spolu určite zvládneme.

Potrebuješ pomoc?

Použi online chat (klikni na ružovú ikonku vľavo dole),
prihlás sa zapísaním Tvojho e-mailu a napíš správu.
Odpíšem Ti ihneď, alebo hneď ako to bude možné..

Ak niečo potrebuješ vedieť, neváhaj - rád Ti pomôžem.