Zdarma nácvik legendárneho Slashovho gitarového motívu

SWEET CHILD O MINE

Natrénuj si svetoznámy motív (aj na španielke) - 3. časť:

Bolo v piatok ↓↓↓

Bolo v sobotu ↓↓↓

Už v pondelok ↓↓↓

Táto stránka je iba pre pozvaných pokročilých a pokročilejších gitaristov.
PROSÍM, NEZDIEĽAŤ. Ďakujem, Maroš Oravec

Spúšťame úplne nový 4 týždňový video-kurz:

GITAROVÉ PEKLO

PREDPREDAJ KONČÍ DNES 22. júla

Hraj ako Santana a prejdi cez 12 ohnivých lekcií
(prispôsobených pre španielky i elektrické gitary)

Predpredaj s pekelne výhodnou cenou len do

Pozri si, čo ťa čaká v GITAROVOM PEKLE

Vypracuj svoju hru na gitare s pekelne dobrými
lektormi - gitaristami Marošom a Attim

O čom je kurz?

Sóla, riffy, licky
svetových gitaristov

Všetko po slovensky a s tým najlepším vedením Attiho a Maroša

4 TÝŽDŇOVÝ KURZ PRE POKROČILEJŠÍCH
pre španielky aj elektrické gitary

• Ušetríš až 73% času oproti tradičným metódam výučby (garantovane)
  • Bez ohľadu na to, či hráš na španielke alebo elektrickej gitare, z tohto kurzu získaš maximum.
  • Využiješ novú metódu ultra-rýchleho progresu vo forme video-kurzu teraz dostupného pre teba online odkiaľkolvek na svete na akomkoľvek zariadení (PC, mobil, tablet...)
  • Je to prvý kurz, kde ti osobne budú k dispozícii dvaja lektori. Profesionálny gitarista, 40+ rokov na gitare, viac ako 2000 živých koncertov, niekoľko vydaných albumov - Maroš Oravec a Atti Tverďák - viac ako 30 rokov na gitare, učil na konzervatóriách, osobne učil učitelov ako majú učiť hru na gitare a teraz sa naplno venuje čiste Hudobnej škole online.
  • Získaš maximum z viac ako 6 hodín krok-za-krokom video-návodov, aby si mohol svoju hru dostať na nový level
  • Vždy v pondelok večer budeš mať živý online tréning s Marošom - (sólovanie, špeciálne techniky, tipy a rady, ktoré sa nikde inde nedozvieš...), kde mi môžeš klásť otázky, na ktoré hneď zodpoviem a vyriešim všetky nejasnosti + živá diskusia a poradňa.
  • Užiješ si čertovsky dobré tréningy riffov s Attim, vždy v stredu. (už pripravené v členskej sekcii kurzu)
  • Piatkové večery budú venované interaktívnym tréningom Lickov s Attim (už nahraté v členskej sekcii kurzu)
  • Nie si ničím obmedzený, pretože ku všetkým tréningom máš prístup 24 hodín denne odkiaľkoľvek z akéhokoľvek zariadenia (mobil, PC..) bez ohľadu na to, či si na chate v Tatrách alebo pri mori v Chorvátsku.
  • Ku každej lekcii dostaneš prezentáciu, podľa ktorej môžeš ísť samostatne.
  • Taktiež sú pre teba pre jednotlivé tréningy pripravené tabulatúry a noty do programu Guitar Pro, takže si budeš mocť ísť svojim vlastným tempom.
  • Po každom tréningu ťa čakajú úlohy na zvládnutie, ktore zaručia, že danú úroveň zvládneš na 100%.
  • BONUS: Navyše dostaneš osobné pozvanie do špeciálnej VIP Facebookovej skupiny, v ktorej sa môžeš kedykoľvek opýtať a dostať odpoveď od profi-gitaristov alebo lektorov (a baviť sa)
  • VIP BONUS: V každej lekcii budeš môcť jednoducho priamo zo svojho PC nahrať svoju nahrávku, ktorú ti môžu lektori zkorigovať, aby si dosiahol maximálny progres za minimum času.
  • Využi vstup do kurzu na 30 dní zdarma, pretože ak sa ti nebude kurz páčiť a nedá ti to to, čo od neho očakávaš, tak hoci 29 dní po vstupe mi napíšeš a obratom ti vrátim celé kurzovné spať.
  • Všetko toto je tvoje už navždy.

ŠTART KURZU:

29. júl o 20:30

AKO ZÍSKAM PRÍSTUP DO KURZU?

• 1. Jednoducho len vyplníš objednávkový formulár dole na tejto stránke.
  • 2. Následne ihneď dostaneš email s potvrdzovacími údajmi.
  • 3. Ak Ti niečo nie je jasné, opýtaj sa ma kliknutím na ružovú ikonku vľavo dole a obratom Ti odpoviem.
  • 4. Prístup ku kompletným nácvikom ti ostane, aj po skončení 4 týždňového kurzu, doživotne.

HORÚCI PREDPREDAJ KONČÍ

Použi svoj zľavový kód predpredaj-123
pre odčítanie 123 Eur z kurzovného vo formulári dole

ŽELEZNÁ GARANCIA

Nemáš absolútne čo stratiť! Prihlás sa a vyskúšaj si kompletný kurz na celý 1 mesiac: Pozeraj si nácviky, zúčastňuj sa webinárov, trénuj naživo, vymieňaj si informácie vo FB skupine...

A ak o 30 dní zhodnotíš, že tento kurz Ťa neposúva želaným smerom, IBA MI NAPÍŠ JEDINÝ EMAIL! Jediný email a ja Ti bez jedinej otázky pošlem naspäť celú Tvoju sumu kurzovného.

PREČO TAKÁ ZÁRUKA? Lebo som si istý, že tento kurz ťa posunie nahor a po celý čas budem robiť všetko pre Tvoju maximálnu spokojnosť.

Takže nemáš čo stratiť a nemáš už ani na čo čakať.

Teším sa na Teba v kurzovej zóne!

Maroš Oravec,
lektor kurzu a zakladateľ Hudobnej školy online

Ako si uplatniť zľavový kód a odrátať až 123 €?

V registračnom formulári do kurzu sa nachádza okienko Zľavový kód:

Do neho napíšeš svoj kód predpredaj-123 a klikni vpravo na "Uplatniť zľavový kód".
Tvoja cena kurzovného sa Ti automaticky zníži o hodnotu zľavového kódu.

PRIHLÁSENIE
POZVANÉHO ČLENA: